הבלוג שלנו על עולם היאכטות בישראל

המרינה באשקלון

באשקלון יש מרינה באמת קסומה, גדולה יפה ומלאה במקומות בילוי, לחובבי היאכטות מדובר במקום חובה, תוכלו למצוא שם (בין היתר), מועדון צלילה שלל מסעדות מקומות בילוי ואפילו דירות נופש.

מילון הימאים השלם

פורטל היאכטות של ישראל גאה להציג את מילון הימאים השלם, מדובר במילון מונחים מקיף לכל עולם השייט והיאכטות. תוכלו לקרוא על מונחים שונים של כלי שייט, מידע לסקיפרים, מידע על רשיונות ועוד…

מילון מונחים לימאים

סקירת מרינות בישראל- והפעם מרינה אשדוד

ניתן לומר שהמרינה באשדוד היא היפה ביותר בישראל. המרינה המדהימה שבעיר משרתת המון ימאים כבר שנים ומהווה מקור פרנסה גדול ורחב עבור המון תושבים הן באשדוד והן מחוץ לעיר .

המרינה באשדוד

אמונות טפלות בלב ים המדריך ליורד ים המתחיל

תמיד מסעות בלב ים היו בקשר הדוק עם אמונות טפלות שונות ומשונות. כל ימאי ותיק יגיד לך שאסור בשום פנים ואופן לשרוק על הסיפון, שלא נדבר על נוכחות נשים על הספינה, ומה קורה עם רואים חתול שחור בבטן האונייה? הבלוג של יאכט רנט עושה לכם סדר באמונות הטפלות של יורדי הים. אז אל תצאו לשייט בלי שקראתם את הפוסט הזה.

אמונות טפלות בלב ים

החלום- להיות סקיפר ליום אחד

עוד מימי התיכון למיטל היה חלום להיות בקורס חובלים היוקרתי בצה"ל. פרופיל צבאי נמוך לא איפשר לה להגשים את החלום הזה. שנים אחר כך הגשמתי למיטל את החלום שהפכתי אותה לסקיפרית ליום אחד. בואו כנסו ותקראו את סיפורה האישי של מיטל, ואולי גם אתם תיהיו סקיפרים ליום אחד.

סקיפרית ליום אחד

יאכט רנט מציגה לכם את היאכטות הגדולות בעולם

מהיאכטה של רומן אברומביץ ועד היאכטה של השיח של האמירויות. יאכט רנט מראה מציגה לכם כיצד נראות היאכטות הגדולות בעולם. כנסו ותראו איזה מליארדר הפסיד יאכטה במשחק פוקר בברצלונה? לאיזו יאכטה יש צוללת אישית קטנה בבטן הספינה. הבלוג של יאכט רנט מביא עידכונים מהיאכטות היוקרתיות בעולם.

דובאי - אחת היאכטות הגדולות בעולם

סיפורו של מירוץ היאכטות המפורסם סידני-הוברט

ב-1945 נולד אחד ממירוצי היאכטות המפורסמים בעולם – מירוץ היאכטות של סידני הובארט (Sydney to Hobart Yacht Race), זהו סיפורו של מירוץ שנולד לגמרי במקרה. בשנה שעברה התחרות חגגה 70 שנה להיווסדה, לכבוד המאורע החלטנו ביאכט-רנט לעשות כבוד לאחד ממירוצי השייט המוכרים בעולם השייט.

סידני הובארט

סקירת מרינות בישראל- והפעם מרינה הרצליה

הבלוג שלנו עושה סקירה למרינות בישראל, ונתחיל מהמרינה הגדולה והיפה מכולן. מרינה הרצליה, היא הוקמה ב-95 יש בה מקום לכ-700 כלי שייט, רוב היאכטות של עשירי ישראל נמצאות בה, מרינה הרצליה היא הפנינה של המרינות בישראל כנסו לפוסט ותגלו מה סוד הקסם של המרינה בהרצליה.

מרינה הרצליה

אנשי הים יוצאים לחופשת סקי

הבלוג חורג ממנהגו ורוצה לספר על חווית סקי מדהימה בבולגריה, אמנם אנחנו אנשי ים, וככאלה תמיד נעדיף את הים הפתוח על הלבן של ההרים. אבל כותב הבלוג הזה טס לאחרונה לבנסקו בבולגריה לחופשת סקי שבאמת הייתה מדהימה.

חופשת סקי

סיפור אישי של סקיפר אמיתי – איך הכל התחיל ?

איתי הוא סקיפר אמיתי בעל מס רישיונות משיט בדרגות שונות , הוא מלווה כבר מס שנים סקיפרים מתחילים ומכהן כגורם מרכזי באחד ממועדוני השייט המובילים בישראל .

צור קשר בכל נושא