יאכטות לאירועים

שייט רומנטי על יאכטה- הפלגה רומנטית בערב זוגי בלתי נשכח

שייט רומנטי זוגי

איך נראה שייט רומנטי? תדמיינו את הסצינה הבאה – אתם יושבים על הסיפון של יאכטה מפוארת, לוגמים כוס יין לבן איכותי, מסביב הכחול האינסופי של ים תיכון, רחש הגלים מתנפץ בעדינות על ירכתי הספינה, והדובדבן שבקצפת ברקע השקיעה הכי מדהימה שראיתם, שקיעה שניתן לראות אך ורק בלב ים. עכשיו לא צריך לדמיין קחו את בן/בת הזוג לשייט רומנטי. מדינתו הקטנה התברכה בחופים נהדרים לרוחבה. קחו את בן או בת הזוג לערב מיוחד של הפלגה רומנטית שיוציא אתכם מהשגרה המשעממת של היומיום. לתוך ערב קסום ומיוחד באווירה הכי רומנטית שניתן לדמיין. והכי מפתיע לגלות, זה ששייט רומנטי זה לא  סיפור יקר.

הסוד לשייט רומנטי מוצלח? תכנון חכם מראש!


כדי שנוכל להפתיע בשייט רומנטי שידהים את בן או בת הזוג עלינו לתכנן את הארוע מראש. דבר ראשון זה להתאים את מזג האוויר הנכון למאורע, תמיד תבדקו מה מזג האוויר ומה מצב הגלים לפני שתצאו אל הים (ניתן לבדוק בקלות באינטרנט או להתייעץ עם מועדון השייט דרכו אתם מזמינים את ההפלגה). בחירה נכונה של מזג אוויר תקבע את האווירה המתבקשת לערב רומנטי מושלם. השלב הבא הוא לבחור בעזרת מומחה את סוג הסירה עליה תרצו לבלות, מועדון השייט יעזור לכם להתאים את הצרכים ומסגרת התקציב שלכם לסוג הסירה שתתאים לכם.

אחרי שבחרנו זמן וכלי שייט. עלינו לתכנן כיצד היינו רוצים לבלות את הערב, האם נפרוש שמיכה על הסיפון ונהנה מיין אל מול השקיעה, או שנזמין שף שיבשל לנו ארוחה זוגית רומנטית, ניתן כמובן להביא אוכל שהוכן מראש כמו פלטת סושי מפנקת. אולי תרצו גם לשלב צלם מקצועי בעל נסיון בצילום הפלגה רומנטית.

שייט רומנטי? רק עם יאכט רנט, קבלו עכשיו הצעת מחיר

הפלגה רומנטית, מתי לצאת בוקר או ערב?

הפלגה רומנטית


לשייט רומנטי ניתן כמובן לצאת בכל שעות היממה אך מה עדיף לנו שקיעה רומנטית או בוקר עם שמש מפנקת? התשובה כמובן תלויה בכם ובאווירה אותה תרצו בהפלגה שלכם. לכל שעה יש יתרונות וחסרונות אל מול האופציה השנייה. אני אישית חושב ששעת השקיעה הינה השעה האולטימטיבית, אך אין ספק כי לשעות הבוקר היתרונות שלהם. כאשר אנחנו יוצאים בבוקר האווירה שונה בתכלית והים מתנהג אחרת משעות הערב, כמובן שיש כיף אדיר בשמש ובאפקט שהיא נותנת לנו, אך מאידך הפלגה שתצא בשעות אחר הצהריים תשמש כתפאורה מושלמת לערב זוגי של הפלגה רומנטית אל מול שקיעה מהממת כזו שרואים רק בלב ים. כאשר אתם יוצאים אחר הצהריים אל תשכחו לקחת ביגוד מתאים כי בהחלט יכול להיות קריר בשעות הערב. לסיכום שייט רומנטי זו דרך נפלאה לחגוג ערב אינטימי יחד. ומי יודע אולי ערב שכזה ייתן לכם השראה להציע נישואים על יאכטה